Hírek
2011. Augusztus 26. 14:49, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Veri kisfiát a lecsúszott énekesnő?
Christina Aguilera fiának szemeit két óriási monokli díszíti, amiket egyes feltételezések szerint maga a díva okozott.
Miután már az elhízásáról, és a haldokló karrierjéről nem lehet több bőrt lehúzni, tegnap az anyai képességein keresztül támadt Christina Aguilerára az amerikai sajtó. Az énekesnő hároméves kisfiának ugyanis óriási monoklijai vannak, olyanok, amik egy orra mért óriási ütéstől szoktak keletkezni. Ezt több internetes site is úgy próbálta eladni olvasóinak, hogy Christina veri a gyerekét. Amin természetesen felháborodott az érintett, és az ügyvédei már körmölik is a vádiratot. A kis Max ugyanis játék közben esett orra egy parkban, ahol anyukája ott sem volt. Szóval a legkisebb mértékben sem okolható X-Tina fia elcsúfított arcáért.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 27. 07:40, hétfő | Bulvár
A Guardian értesülése szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
Folyamatosan szállnak fel Bécsből olyan magánrepülőgépek, amelyek állítólag az Orbán-kormány idején meggazdagodottak vagyonát szállítják
2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.
2026. Április 09. 14:00, csütörtök | Bulvár
Korda Györgyöt és Balázs Klárit ábrázoló domborművet avattak fel a budapesti repülőtéren
2026. Április 08. 18:00, szerda | Bulvár
Elhunyt Czigány György
Április 6-án 94 éves korában elhunyt Czigány György József Attila- és Erkel Ferenc-díjas költő, író, újságíró, érdemes művész, a Magyar Rádió népszerű Ki nyer ma? című műsorának alapító műsorvezetője
