Hírek
2013. November 05. 11:24, kedd |
Helyi
Forrás: infopest
Valami klassz helyre mennél a szülinapodon? Mutatunk egyet!

Unod már a zsúfolt szórakozóhelyek forgatagában megünnepelni a szülinapod? Mi találtunk egy tuti helyet, amit ki is próbáltunk! Nézd meg!
Szeretnél kulturált körülmények között, csak az általad megválasztott emberek körében megünnepelni ezt a kivételes eseményt?
Igény szerint a teljesfelső szinta rendelkezésedre állhat; különálló, jól felszerelt bárpulttal és természetesen mosolygós felszolgáló csapatukkal az esemény minden percét ünneppé teszik, hogy neked már csak a jó hangulatra és önfeledt szórakozásra kelljen figyelned.
A különtermükben pedig 12-16 fős baráti társagoknak kínálnak helyszínt egy kellemes ebédhez, vacsorához.
Ha viszont inkább házhoz szállítanád a bulit, akkor se keresgélj tovább, mert semmi akadálya! Előzetes egyeztetés alapján, Budapest összes kerületébe vállalnak magán- és céges ételkiszállítást.
Bővebb információért keresd őket bizalommal az alábbi elérhetőségeiken:
+36 20 970 4444
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 19. 08:34, szombat | Sport
Férfi kézilabda NB I - A Veszprém otthon három góllal nyert a Szeged ellen
A címvédő Veszprém házigazdaként 36-33-ra nyert a Magyar Kupa-győztes Szeged ellen a férfi kézilabda NB I péntek esti rangadóján, ezzel matematikailag is biztossá tette helyét a döntőben.
2025. Április 19. 08:33, szombat | Bulvár
Humanoid robotokat is indítottak a pekingi félmaratonon
Huszonegy humanoid robotot is indítottak bemutatóként a több mint tízezer résztvevő mellett a szombaton Pekingben megrendezett félmaratonon. Ez volt az első alkalom, hogy robotokat is próbára tettek a 21 kilométeres távon.
2025. Április 19. 08:32, szombat | Külföld
Trump arról beszélt, hogy fel is hagyhat USA az ukrajnai béketörekvéseivel
Trump: az Egyesült Államok felhagyhat az ukrajnai béketörekvéssel, ám jelenleg lát \"lelkesedést\" a háború lezárására