Városlista
2026. május 23, szombat - Dezső

Hírek

2018. December 19. 05:00, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Új járat indul Budapest és Dubaj között

Új járat indul Budapest és Dubaj között

Jövő júniusban új járatot indít Budapest és Dubaj között a flydubai diszkont légitársaság - közölte a Budapest Airport kedden az MTI-vel.

A Budapest Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér üzemeltetőjének közleménye szerint a járat minden nap közlekedik majd, Boeing 737 MAX 8-as repülőkkel. Bár fapados cégről van szó, a járaton a 156 turista osztályú ülés mellett 10 business osztályú szék is elérhető lesz.

A foglalási rendszer adatai szerint a járat június 27-től közlekedik, 17.35-kor indul majd Dubaj Nemzetközi Repülőtérről és 21.30-kor landol Budapesten, két órával később száll fel a magyar fővárosból és másnap reggel 7 órakor érkezik vissza az öböl-menti metropoliszba. Mivel a flydubai és az Emirates kereskedelmi együttműködésben dolgozik, a két cég járatai között biztosított az átszállás.

Az új járattal jelentősen bővül a kapacitás a Budapest és Dubaj közti útvonalon, amelyen jelenleg két légitársaság repül: az Emirates naponta, a magyar hátterű Wizz Air diszkont társaság hetente háromszor.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld

Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt

A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.

2026. Május 23. 09:03, szombat | Belföld

Tiszaújvárosi robbanás - Hegedűs Zsolt: két sérültet hazaengedtek a miskolci kórházból

A Mol tiszaújvárosi üzemét érintő robbanásban megsérültek közül két személyt hazaengedtek a miskolci kórházból, hárman még megfigyelés alatt állnak, az ő állapotuk stabil

2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld

Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából

Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.

2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld

Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén

Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős