Hírek
2019. Március 06. 16:04, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tovább csökkent a megbetegedések száma

Tovább csökkent az influenza tünetek miatt orvoshoz fordulók száma; február 25. és március 3. között 37 százalékkal kevesebb, 21 300 beteg volt, mint az azt megelőző héten
– derült ki a Nemzeti Népegészségügyi Központ szerdai jelentéséből. Mint írták, az előző héthez hasonlóan az ország valamennyi közigazgatási területén csökkent a betegszám, és a korösszetételében sincs változás.
Ugyan a járvány visszavonulóban, de jó néhány kórház továbbra is fenntartja a korábban elrendelt látogatási tilalmakat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 24. 10:02, vasárnap | Belföld
Ingyenes koncertsorozattal ünnepli a Hatoslottó megújulását a Szerencsejáték Zrt.
Több mint 80 állomásos ingyenes koncertsorozatot szervez országszerte a Szerencsejáték Zrt. 2025 szeptemberétől a Hatoslottó megújulásának apropóján - tájékoztatta a nemzeti lottótársaság pénteken az MTI-t.
2025. Augusztus 24. 10:01, vasárnap | Belföld
Nagy István: a jövő Magyarországa a falvakban épül
A magyar kormány hisz a falvak erejében, az itt élők tehetségében és szorgalmában, ezért újulnak meg a vidéki települések iskolái, infrastruktúrája és közösségi terei
2025. Augusztus 24. 09:59, vasárnap | Belföld
Hétfőn kezdődik a Keleti pályaudvar felújítása
Az év legnagyobb karbantartási beruházásának nevezte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalán a Keleti pályaudvar hétfőn kezdődő, négy hétig tartó felújítását, amely számos változást igényel a közlekedésben.
2025. Augusztus 24. 09:56, vasárnap | Belföld
Felborult egy mentőautó szombaton késő este Budapesten
Személyautóval ütközött és felborult egy mentőautó szombaton késő este Budapesten, a balesetben öten megsérültek - közölte az Országos Mentőszolgálat vasárnap az MTI-vel.