Hírek
2021. Június 28. 08:19, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több autó kigyulladt egy balatonfüredi hotel mélygarázsában

Több autó kigyulladt egy balatonfüredi hotel mélygarázsában hétfőn hajnalban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.
Azt írták: a Széchenyi István utcai szálló mélygarázsában két autó teljesen, további kettő pedig részben égett. A tűzhöz nagy erőkkel vonultak a veszprémi és a balatonfűzfői hivatásos, valamint a balatonfüredi önkormányzati tűzoltók, akik a megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett oltották el a lángokat.
A tűz miatt az egységek kiürítették a mélygarázs melletti két apartmanházat, melyeket 43 embernek kellett ideiglenesen elhagyni - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld
Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték
2025. Augusztus 21. 08:03, csütörtök | Belföld
Fehér Ház: sok helyszín szerepel a lehetőségek között a Putyin-Zelenszkij találkozó megtartására
Budapest is felmerült a lehetséges helyszínek között.
2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld
Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.