Hírek
2012. Október 28. 20:18, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Tiszavasvári választás - Jobbik: csalás történt a szavazáson
A Jobbik szerint súlyos választási csalássorozat történt a vasárnapi tiszavasvári időközi voksoláson.
"A civil szervezet mögé bújt Fidesz kampánycsapata - köztük Ráduly Zsolt polgármesterjelölt - tömegesen szállította a szavazóurnákhoz a helyi cigányokat. Mindezekről számos videofelvétel is tanúskodik" - olvasható az MTI-hez eljuttatott közleményben.
Tudatták, hogy ezek alapján Gyüre Csaba, a Jobbik országgyűlési képviselője 15 gépjármű vezetője ellen tett büntetőfeljelentést, továbbá a helyi választási bizottsághoz is kifogással fordult.
"Nem ért minket váratlanul a választási csalás, de annak súlyossága és mértéke megdöbbentő" - írta a Jobbik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok
A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.
2026. Július 09. 09:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: az idei új költségvetési hiánycélt augusztus végére határozzák meg
2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét
Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.
