Hírek
2013. Szeptember 03. 05:23, kedd |
Helyi
Forrás: MTI
Taposóakna-gyújtószerkezetet vitt be a rendőrségre egy férfi

Saját maga vitte be egy második világháborús taposóakna gyújtószerkezetét egy férfi a rendőrségre hétfő délután Budapesten.
Dénes Tamás ismertette: a férfi közlése szerint a Normafánál találta a lövedéket és onnan vitte be a IX. kerületi rendőrkapitányságra.
A második világháborús robbanóeszközt a Készenléti Rendőrség tűzszerészei már elszállították - tette hozzá a sajtóügyeletes.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 09. 07:39, szerda | Bulvár
Megnyitották a BMW debreceni \"tehetség gyárát\"
TalentFactory - \"tehetség gyár\" - kezdte meg a működését a BMW Group Gyár Debrecen duális szakképzési programja keretében - jelentették be a gyár és a város vezetői sajtótájékoztatón kedden a helyszínen.
2025. Április 09. 07:38, szerda | Életmód
Csökkent az infláció
NGM: jelentős hatása van az árréscsökkentésnek: az infláció már márciusban 4,7 százalékra esett.
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára