Hírek
2020. December 04. 18:08, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Szexshopot rabolt ki egy férfi Nyíregyházán

Letartóztatta a Nyíregyházi Járásbíróság pénteken azt a férfit, aki késsel rabolt ki egy szexshopot Nyíregyházán.
Resán Dalma, a Nyíregyházi Törvényszék sajtószóvivője az MTI-hez eljutatott közleményében azt írta, a gyanúsított 2020. november 27-én ment be az erotikus árucikkeket árusító üzletbe, ahol egy tíz centiméter pengehosszúságú késsel a bevételt követelte az eladónőtől.
A megrémült nő odaadta az aznapi ötvenezer forintos bevételt. Közben a férfi a kezében lévő késsel végig követte a nőt, majd az átadott pénzzel együtt kiment a boltból - ismertette a szóvivő.
Resán Dalma megjegyezte, a gyanúsított már több alkalommal volt büntetve lopás miatt.
A végzés a gyanúsított és védőjének fellebbezése miatt nem jogerős.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld
Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?
- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Belföld
Mol: konstruktív megbeszélés folyt a kőolajszállító Janaf vezetőivel
2025. Október 09. 07:37, csütörtök | Belföld
Máltai szeretetszolgálat: 27 bérlakás létesül felzárkózó településeken Baranyában
Baranyában 27 bérlakás létesül a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Felzárkózó települések (Fete) programjának részeként - közölte a szervezet szerdán az MTI-vel.