Városlista
2025. június 29, vasárnap - Péter, Pál

Hírek

2019. Január 20. 18:08, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Öten megsérültek egy balesetben az 1-es úton

Öten megsérültek egy balesetben az 1-es úton

Öten megsérültek vasárnap délután egy balesetben, amely az 1-es főúton történt Ács térségében. A rendőrség honlapján közölte, hogy a helyszínelést teljes útlezárás mellett végzik.

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a baleset előzés közben történt, egy gépkocsi megkezdte az előtte haladó autó előzését, de közben beleütközött. Mindkét jármű az árokba csapódott és felborult, öt ember sérült meg.

Az autósok az érintett szakaszt Komárom felől a 13-as úton, míg Ács felől a településen keresztül kerülhetik el.

Címkék: ács, baleset, közlekedés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 29. 07:56, vasárnap | Belföld

Júniustól egyszerűbb a 14 év alatti gyermekek díjmentes utazása

Szülők kérték - mi teljesítettük! 2025. június 21-től egyszerűbbé vált a 14 év alatti gyermekek díjmentes utazásának igazolása a MÁV-csoport járatain - írta a MÁV-csoport vezérigazgatója szombaton a Facebook-oldalán.

2025. Június 29. 07:55, vasárnap | Belföld

NKFH: francia poharas joghurtot hívtak vissza a forgalomból törött üveg miatt

Törött üvegdarab fordulhat elő a Beillevaire márkájú francia \"hagyományos\" vagy \"ínyenc\" joghurt, natúr és gyümölcsös változataiban - közölte a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) szombaton.

2025. Június 29. 07:52, vasárnap | Belföld

Budapest Büszkeség - A szeretetről és a szabadságról beszéltek a rendezvény szónokai

A szeretetről, a szabadságról és a sokszínűségről beszéltek többek között a Budapest Büszkeség elnevezésű rendezvény szónokai szombaton a fővárosi Műegyetem rakparton.

2025. Június 28. 08:40, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: a kínai BYD újabb nagyberuházása 620 új munkahelyet teremt Komáromban

A kínai BYD 32 milliárd forint értékű beruházással új elektromosbusz-gyártó üzemet épít Komáromban, amelynek köszönhetően 620 új munkahely jön majd létre