Hírek
2018. Május 21. 19:02, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Országszerte felhőszakadásra figyelmeztetnek

A felhőszakadás veszélye miatt az egész országra figyelmeztetést adott ki keddre az Országot Meteorológiai Szolgálat.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: kedd reggelig elsősorban az ország délkeleti, keleti harmadán (esetleg felén) lehetnek zivatarok, amelyeket viharos széllökés, lokálisan jelentős csapadék és kisebb szemű jégeső kísérhet.
Kedden már összességében több helyen, délután nagyobb számban inkább a Dunántúlon alakulhatnak ki zivatarok, amelyekhez kapcsolódva felhőszakadás, viharos széllökések, kisebb eséllyel nagyobb szemű jég társulhat.
Az előrejelzés szerint kedden a legalacsonyabb hőmérséklet 9 és 16, a legmagasabb hőmérséklet 21 és 27 Celsius-fok között valószínű.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól