Hírek
2018. November 20. 09:19, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Órákig lezárták az M7-est Zalában
Várhatóan órákig eltart még Zala megyében az M7-es autópálya teljes lezárása, mert hidraulikaolaj folyt végig a sztrádán.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság kora reggeli közlése szerint teljes szélességében, mindkét irányban lezárták az M7-es autópályát a 210-es és a 219-es kilométer között. Az úttestre éjszaka hidraulikaolaj folyt, emiatt balesetveszélyessé vált a közlekedés.
A járműforgalmat mindkét irányból a 7-es főútra terelik a rendőrök.
A Magyar Közút Zala megyei útügyelete az MTI érdeklődésére azt közölte: várhatóan órákig eltart még az autópálya tisztítás miatti lezárása, mert az olajtól több kilométeren át szennyeződött az úttest.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
