Hírek
2021. Október 07. 18:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Nem mindennapi magyarázatot adott tettére a dühöngő rongáló

Nem mindennapi magyarázatot adott tettére a komáromi nyomozóknak a gyanúsított.
Egy közlekedési tábla tartó oszlopát törte ki a helyéről egy férfi Almásfüzitőn október 5-én délelőtt. K. S. egy elsőbbségadás kötelező és egy kijelölt gyalogos-átkelőhely táblát fordított ki a helyéről, majd a járdára helyezte azt – közölte a rendőrség.
A rendőröket arra járók értesítették az esetről, akik még aznap elfogták a 41 éves férfit.
Kihallgatása során beismerte tettét. Elmondta, hogy az esetet megelőzően az élettársa levitte a szemetet, és beütötte a fejét a kuka mellett lévő közlekedési táblába. Hazaérve elmesélte ezt párjának, aki dühében lement, és kitépte a helyéről a szemetes mellett lévő tartó oszlopot.
A férfi ellen közúti közlekedés biztonsága elleni bűntett elkövetése miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld
NAV: július 5-től változik néhány adószabály
Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.
2025. Július 07. 11:00, hétfő | Belföld
Meteorológia: hétfőn hevesebb zivatarok lehetnek szinte az egész országban
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki hétfőn szinte az egész országban - derül ki a HungaroMet Zrt. vasárnapi veszélyjelzéséből.
2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld
NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet
Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.
2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld
Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen
A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.