Hírek
2018. Október 26. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - MTI/Donka Ferenc
Négyen meghaltak egy székkutasi vasúti átjáróban
Több halálos áldozatot követelő baleset történt egy vasúti átjáróban Székkutasnál csütörtökön - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője, Huber Krisztián az MTI-t.
A katasztrófavédelem honlapján olvasható közlemény szerint egy személygépkocsit sodort el a vonat Székkutas és Orosháza között a vasúti átjáróban. Az autóban utazó négy ember a helyszínen meghalt, a vonaton senki sem sérült meg - írták.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 12:00, csütörtök | Belföld
Új program segíti a munkát keresők elhelyezkedését
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.
