Hírek
2023. Június 23. 06:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Nébih: nem jelölt allergéneket tartalmazhat az epres 7 Days Croissant

Nem jelölt mogyoró- és tejallergént tartalmazhat a 2023.08.31. minőségmegőrzési idejű epres 7 Days Croissant, amit ezért visszahívtak a forgalomból - olvasható a Nemzeti Élelmiszerlánc-Biztonsági Hivatal (Nébih) honlapján.
A forgalmazó Mondelez Hungária Kft. bejelentése szerint fennáll a lehetősége, hogy a 7 Days Croissant strawberry 60 g/ epres epertöltelék helyett mogyorótölteléket tartalmazhat.
A Nébih azt kéri, hogy aki erre érzékeny, ne fogyasszon belőle.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld
Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?
- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Belföld
Mol: konstruktív megbeszélés folyt a kőolajszállító Janaf vezetőivel
2025. Október 09. 07:37, csütörtök | Belföld
Máltai szeretetszolgálat: 27 bérlakás létesül felzárkózó településeken Baranyában
Baranyában 27 bérlakás létesül a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Felzárkózó települések (Fete) programjának részeként - közölte a szervezet szerdán az MTI-vel.