Hírek
2017. Szeptember 29. 05:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Napsütéses idő várható a hétvégén
Napsütéses, száraz idő várható a hétvégén. Napközben többfelé még 20 Celsius-fok körüli meleg lehet, de a leghidegebb órákban néhol 3 fokig is hűlhet a levegő, sőt talaj menti fagy is lehet
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálatnak csütörtöki, az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Szeptember utolsó napjaiban, pénteken és szombaton a legtöbb helyen több órára kisüt a nap, csapadék nem valószínű. Pénteken a leghidegebb órákban általában 4-11 fok lehet, de az ország keleti felén néhol 1-3 fokig is lehűlhet a levegő. Itt-ott gyenge talaj menti fagy sem kizárt. Szombaton 3 és 10 fok között alakulnak a minimumok. A maximumértékek pénteken 16 és 20 fok között, szombaton 18 fok körül alakulnak.
Vasárnap, október első napján is sok napsütés várható, csapadék nélkül. A legalacsonyabb hőmérséklet 3-8, a legmagasabb 17-20 fok között valószínű - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben
Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
