Hírek
2012. Január 01. 08:28, vasárnap |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI - Fotó: Reuters
Nadal diadalmaskodott Federer felett
A tavalyelőtti és tavalyi győztes Rafael Nadal szerezte meg a harmadik helyet az Abu-Dzabiban zajló bemutató tenisztornán, miután a szombati „kisdöntőben” két szettben nyert a svájci Roger Federerrel szemben.
Az exvilágelsők csatájában Nadal remekül kezdett, egyetlen gémet átengedve gyorsan begyűjtötte a játszmagyőzelmet, s bár a folytatás már kiegyenlítettebb küzdelmet hozott, Federer feljavulva sem tudta megállítani ibériai riválisát.
Az első helyért – melyért 250 ezer dollár jár – a spanyol David Ferrer csap össze a világelső szerb Novak Djokoviccsal. A pénteki elődöntőkben Ferrer Nadalt, Djokovic pedig Federert múlta felül.
Eredmény, a 3. helyért:
Nadal (spanyol)–Federer (svájci) 6:1, 7:5
később:
Djokovic (szerb)–Ferrer (spanyol)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport
A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként
Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.
2026. Január 26. 06:59, hétfő | Sport
Férfi vízilabda Eb - Ezüstérmes a magyar válogatott
Ezüstérmesként zárt a magyar válogatott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokságon, Varga Zsolt együttese a vasárnapi döntőben 10-7-e vereséget szenvedett a házigazda és olimpiai bajnok szerb csapattól.
2026. Január 25. 08:41, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlai gólt szerzett, Tóth debütált, kikapott a Liverpool a Bournemouth-tól
2026. Január 25. 08:37, vasárnap | Sport
Futsal Eb - Sporttörténeti győzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar válogatott első mérkőzésén 4-2-re legyőzte Lengyelországot szombaton, a lett-litván-szlovén közös rendezésű futsal Európa-bajnokságon.
