Városlista
2025. augusztus 21, csütörtök - Sámuel

Hírek

2018. Július 25. 14:47, szerda | Belföld
Forrás: mti

Megvert két nő és egy férfi egy benzinkutast Zalaegerszegen

Megvert két nő és egy férfi egy benzinkutast Zalaegerszegen

Garázdaság miatt indult eljárás két nő és egy férfi ellen, akik kedd este bántalmaztak egy benzinkutast Zalaegerszegen - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.

A 46 éves és a 23 éves nő, valamint a 22 éves férfi kedden kora este tankolni állt meg egy személyautóval Zalaegerszegen, a Balatoni úton lévő egyik benzinkútnál. Szóváltásba keveredtek a kútkezelővel, majd a kiabálást tettlegesség követte, a két nő és férfi társuk többször arcon és fejen ütötte a benzinkutast.

A bántalmazásnak a kútkezelő egyik kollégája vetett véget.

Az elkövetők elhagyták a helyszínt, de a rendőrök néhány perccel később a közelben elfogták őket. Mindhármuk ellen garázdaság gyanúja miatt indítottak eljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld

Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték

2025. Augusztus 21. 08:03, csütörtök | Belföld

Fehér Ház: sok helyszín szerepel a lehetőségek között a Putyin-Zelenszkij találkozó megtartására

Budapest is felmerült a lehetséges helyszínek között.

2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld

Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt

Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.

2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.