Városlista
2025. október 27, hétfő - Szabina

Hírek

2018. Június 24. 10:52, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - fotó: michelisz.hu

Megsérült Michelisz Norbert megsérült

Megsérült Michelisz Norbert megsérült

Michelisz Norbert megsérült a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai versenyhétvégéjének első, szombati napján.

A Hyundai-csapat magyar pilótájának honlapja szerint kisebb-nagyobb balesetek miatt négyszer kellett megszakítani az időmérőt, amit végül több mint két perccel a vége előtt leintettek, Michelisz harmadik lett.

A futamot tömegbaleset törte meg, amit Michelisz sem tudott elkerülni, és megütötte a jobb karját. Mivel autója bukókerete megsérült, nem engedték rajthoz állni az újraindításkor.

"Nagyon sajnálom, hogy így alakult, mert jó eredményt érhettem volna el. Egyelőre az is kérdéses, hogy holnap rajthoz tudok-e állni, sikerül-e a bukókeretet helyrehozni. A kezem is megsérült, rándulásra gyanakszunk, most várok az orvosi vizsgálatra" - nyilatkozta Michelisz.

Végül 15 versenyzőt intettek le az első futamon, amelyet Yvan Muller nyert meg. A versenyhétvége vasárnap 10 órakor folytatódik a második időmérővel.

Címkék: michelisz norbert

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 27. 07:48, hétfő | Belföld

Orbán Viktort fogadja XIV. Leó pápa

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes társaságában látogatást tesz a Vatikánvárosi Államban és Rómában, az Olasz Köztársaságban - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály

2025. Október 27. 07:46, hétfő | Belföld

Bakondi György szerint nő a migrációs nyomás

Nő a migrációs nyomás, tavaly ilyenkor az elfogott határsértők száma meghaladta a 9300-at, idén pedig 11 400 határsértőt fogtak el a hatóságok a magyar határon

2025. Október 27. 07:45, hétfő | Belföld

Folytatódik a változékony időjárás a héten is

2025. Október 26. 07:54, vasárnap | Belföld

Országjárásra indulnak a Digitális Polgári Körök

A Digitális Polgári Körökben már több mint 90 000-en vagyunk, közülük tízezrek csatlakoztak hozzánk a Békemeneten.