Hírek
2021. Szeptember 08. 09:56, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt három beteg, 246 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Három beteg meghalt és újabb 246 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu szerdán,
kiemelve: eddig 5 825 831 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 530 279-en a második, 438 000-en pedig már a harmadik adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 814 064-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma 30 077-re, a gyógyultaké 778 401-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 5586. Kórházban 208 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 26-an vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 2212-en vannak, a mintavételek száma 6 651 684.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
