Hírek
2018. November 05. 07:29, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Meghalt egy családjával utazó nő balesetben Ceglédnél

Összeütközött két autó Cegléd közelében a 4-es főúton vasárnap este, egy ember meghalt a balesetben - közölte a katasztrófavédelem és a rendőrség.
Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta: a balesetben egy nő halt meg, a vele egy autóban utazók közül egy férfi és egy gyermek súlyosan, a másik járműben egy férfi könnyebben sérült meg. A baleset a főút 67-es kilométerénél történt, az egyik autó szalagkorlátnak ütközött.
A tűzoltók feszítővágóval nyitották ki az egyik kocsi ajtaját - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld
Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?
- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Belföld
Mol: konstruktív megbeszélés folyt a kőolajszállító Janaf vezetőivel
2025. Október 09. 07:37, csütörtök | Belföld
Máltai szeretetszolgálat: 27 bérlakás létesül felzárkózó településeken Baranyában
Baranyában 27 bérlakás létesül a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Felzárkózó települések (Fete) programjának részeként - közölte a szervezet szerdán az MTI-vel.