Hírek
2017. Június 14. 07:27, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Meggyilkolhatták a kiskunhalasi kigyulladt lakásban talált férfit
Bűncselekmény gyanúja merült fel annak az 51 éves férfinak a halálával kapcsolatban, akinek holttestét egy kedden kigyulladt kiskunhalasi lakásban találták meg - közölte a rendőrség a honlapján.
A Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője kedd reggel arról tájékoztatta az MTI-t, hogy tűz ütött ki egy társasház egyik lakásában a kiskunhalasi Kun téren; a lángok megfékezése közben a helyi hivatásos tűzoltók az egyik szobában egy holttestet találtak.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság - az első orvosszakértői vélemény alapján - emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
A bűncselekménnyel összefüggésben a rendőrök keresik a 43 éves kiskunhalasi Szitás Józsefet, akivel szemben elfogatóparancsot adtak ki.
Fényképét feltették a police.hu-ra, és azt kérik, hogy akinek a férfi tartózkodási helyéről van információja, hívja a 06/76/ 513-356-os telefonszámot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld
Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás
Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.
2026. Január 09. 07:57, péntek | Belföld
Gulyás Gergely szerint minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra
A jelenlegi helyzetben minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kell még valamit mondanom, Ildikó? című podcast csütörtökön megjelent epizódjában.
