Városlista
2025. október 9, csütörtök - Dénes

Hírek

2017. Március 14. 07:32, kedd | Külföld
Forrás: mti

Magyar nő meggyilkolásának gyanújával tartóztattak le egy férfit Ausztriában

Magyar nő meggyilkolásának gyanújával tartóztattak le egy férfit Ausztriában

Magyar nő meggyilkolásának gyanújával tartóztattak le egy osztrák férfit a stájerországi Mariazellben hétfőn.

Az ügyről egyelőre kevés részletet közöltek. A hivatalos információkból az derül ki, hogy a 40 éves felső-stájerországi férfi beismerte, hogy még decemberben holtan talált a lakásában egy 42 éves magyar nőt, de azt állította, nem tudja, hogyan halt meg, mert ő egy másik helyiségben aludt. A helyi bűnügyi hivatal feltételezése szerint viszont el is tüntette a holttestet.

Egy nyomozó arról is tájékoztatást adott, hogy a gépkezelő férfi szintén decemberben több napra eltűnt. Röviddel előkerülése után azt mondta, hogy Magyarországról elrabolták. Később azonban módosította az elhangzottakat, és azt mondta, hogy az emberrablást csak kitalálta, mert féltette a gyermekeit.

A gyanúsított feltehetően kapcsolatban állt a prostitúcióval - derül ki a közlésekből.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 09. 07:42, csütörtök | Külföld

Andrej Babis: az ANO kormánya a jövőben állami pénzből nem szállít fegyvereket Ukrajnának

Amennyiben az Elégedetlen Polgárok Akciója (ANO) tagja lesz a jövőbeni kormánynak, Csehország az állami költségvetésből már nem ad pénzt Ukrajnának fegyverekre

2025. Október 03. 07:02, péntek | Külföld

Vlagyimir Putyin: Oroszország meggyőző választ fog adni Európa militarizálódására

Oroszország válasza Európa militarizálódására nagyon meggyőző lesz - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök csütörtökön Szocsiban, a Valdaj nemzetközi vitaklub tanácskozásán.

2025. Október 03. 07:02, péntek | Külföld

Scotland Yard: terrorcselekmény volt a manchesteri zsinagógánál elkövetett támadás

Terrorcselekménynek nyilvánította a rendőrség a manchesteri zsinagógánál csütörtökön, jóm-kipúr napján elkövetett késeléses és gázolásos támadást, amelyben ketten meghaltak, többen súlyosan megsérültek.