Hírek
2013. Június 25. 00:00, kedd |
Helyi
Forrás: infopest
Külföldi srácok zenélnek a Nyugati pályaudvar aluljárójában- videóval!

A Nyugati pályaudvar aluljáróját pár napja hegedűdallam lepte el. De nem is akármilyen!
Két külföldi srác szórakoztatja hegedűn játszott zenéivel az embereket az aluljáróban. A hegedűről mindenkinek a klasszikus zene jut eszébe, ám ezek a srácok nem éppen ilyen stílusban nyomják. A pörgős, vidám, olykor country-s dallamokat felidéző zenét sokszor saját dalokkal, énekkel is színesítik, és meg kell hagyni, nagyon jól csinálják!
Szerencsém volt, és két szám között tudtam az egyikükkel pár szót váltani. Sajnos a nevét nem árulta el, de annyit megtudtam, hogy 6 éve játszik hegedűn, és szeret itt zenélni, mert elég jól keres vele. Otthon pedig saját jazz bandájában hegedül.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, hogy próbálja meg elcsípni őket, és hallgasson meg tőlük legalább egy számot.
Egy kis ízelítőnek pedig itt egy friss videó:
Májer Nina
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 17. 07:45, csütörtök | Életmód
Nébih: biztonságos és kiváló minőségű a magyar hús
A szigorú élelmiszerlánc-felügyeleti hatósági rendszer, benne a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) is garantálja, hogy kizárólag biztonságos magyar hús kerülhet a lakossághoz a húsvéti ünnepekre készülve is
2025. Április 17. 07:44, csütörtök | Külföld
Egy politikai múlttal nem rendelkező orvos lett Szerbia új miniszterelnöke
Megválasztotta Szerbia új kormányát az ország parlamentje szerdán, az új miniszterelnök a politikai múlttal nem rendelkező Djuro Macut endokrinológus lett.