Hírek
2022. Július 12. 12:02, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Kocsi érdekel? Kettő, tízezerért?
Két autót is ellopott egy férfi Mezőkövesden, az egyik kigyulladt alatta, a másikban elaludt, majd a kocsit eladta tízezer forint helyett ötezerért. A rendőrség büntetőeljárást indított az ügyben.
Lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Mezőkövesdi Rendőrkapitányság egy 39 éves tibolddaróci férfival szemben. A gyanúsított június 30-án egy mezőkövesdi portáról eltulajdonított két autót. Az egyik kocsi kigyulladt menetközben, így azt hátra hagyta, míg a másikban - miután kifogyott az üzemanyag - elaludt. Másnap reggel a férfi egy italkimerésben a tízezer forintért kínált autót eladta a feléért, a pénzt pedig ott helyben el is költötte – közölte a rendőrség.

A nyomozás eredményeként a rendőrök rövid idő alatt azonosították, majd elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit. A nyomozók mind a két autót megtalálták, amelyeket a tulajdonos visszakapott a rendőröktől.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 23. 09:33, vasárnap | Belföld
Visit Hungary: csaknem 80 elismerést adtak át a Virágos Magyarország díjátadóján
A Virágos Magyarország megmérettetésén többszáz település 400 pályázata versengett, és az idei, immár 32. díjátadón csaknem 80 elismerést adtak át - közölte a Visit Hungary Nonprofit Zrt. szombaton az MTI-vel.
2025. November 23. 09:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a magyar kormány inkább pénzbírságot fizet az EU-nak, mint hogy félelemben éljen
A magyar kormány inkább pénzbírságot fizet az Európai Uniónak, mint hogy félelemben éljen - írta Orbán Viktor kormányfő szombaton az X-en.
2025. November 23. 09:29, vasárnap | Belföld
A havazás miatt számos dunántúli település nem érhető el autóbusszal
A havazás miatt négy dunántúli megye számos települése elérhetetlenné vált autóbusszal szombat estére, a legtöbb Zalában - közölte honlapján a MÁV-csoport.
