Hírek
2022. Április 07. 16:14, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Játékpisztollyal fenyegetőző fiatalokkal szemben indult eljárás Szekszárdon

Felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt indítottak eljárást Szekszárdon egy 17 és egy 19 éves fiatal ellen, aki április 1-jén buliból játékpisztollyal fenyegetőzött - közölte honlapján a rendőrség.
A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében azt írta: a fiúk egy áruház parkolójában egy autóból kihajolva fenyegették az embereket. A gépkocsit és az abban utazó öt fiatalt egy belejelentés után rövidesen elfogták, kettejüknél egy-egy műanyag játékpisztolyt találtak a rendőrök.
Az öt fiatalt előállították, két fiút gyanúsítottként hallgattak ki, akik "bulinak" gondolták tettüket.
A közleményben megjegyezték, bár nem valódi fegyverrel hadonásztak, másokban riadalmat keltettek, és bűncselekményt követtek el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld
Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?
- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Belföld
Mol: konstruktív megbeszélés folyt a kőolajszállító Janaf vezetőivel
2025. Október 09. 07:37, csütörtök | Belföld
Máltai szeretetszolgálat: 27 bérlakás létesül felzárkózó településeken Baranyában
Baranyában 27 bérlakás létesül a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Felzárkózó települések (Fete) programjának részeként - közölte a szervezet szerdán az MTI-vel.