Hírek
2020. December 13. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Háztűzben meghalt egy ember Nyárlőrincen

Kigyulladt egy melléképület a Bács-Kiskun megyei Nyárlőrinc külterületén, a tűzben egy ember meghalt - közölte a katasztrófavédelem szombaton az MTI-vel.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság kommunikációs szolgálatának közleménye szerint a tizenöt négyzetméteres, különálló, vályogfalazatú melléképület teljes terjedelmében égett.
Az épületben egy ember volt, az életét már nem lehetett megmenteni.
A katasztrófavédelem szerint nem kizárt, hogy az épületben lévő szilárd tüzelésű kályha okozta a tragédiát, de a tűz keletkezési okát még vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 10. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ
Szerbia példája jól mutatja, hogy óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ, főleg, hogyha az Horvátországból érkezik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken Budapesten.
2025. Október 10. 07:31, péntek | Belföld
Enyhe, de szeles idő várható a hétvégén
Felhős idő várható a hétvégén több-kevesebb napsütéssel, a hőmérséklet csúcsértéke 20 Celsius-fok körül alakul, kisebb eső előfordulhat -
2025. Október 10. 07:28, péntek | Belföld
Orbán Viktor hadgyakorlaton vett részt
Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön a Mezőkövesdi Klementina - volt katonai - Repülőtéren részt vett az \"Adaptive Hussars 25\" hadgyakorlat egyik mozzanatán - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld
Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?
- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá