Hírek
2018. Április 25. 05:00, szerda |
Sport
Forrás: mti
Három élvonalbeli klubot is megbüntettek
A Budapest Honvédot, az Újpest FC-t és a Diósgyőri VTK-t is megbüntette a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden.
Az MLSZ honlapján közzétett határozatok szerint a Budapest Honvéd-Újpest bajnoki találkozón a kispesti klub megsértette a rendezéssel kapcsolatos szabályzati előírásokat, szurkolói nagy mennyiségű pirotechnikai eszközt használtak, ezért a bizottság 1,2 millió forintos büntetést szabott ki.
Az Újpest FC drukkerei becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető, illetve - az ellenfél szidalmazásával - megbotránkoztató magatartást tanúsítottak, ezért a klubnak 500 ezer forintot kell fizetnie.
A Diósgyőr szurkolói szidalmaztak más sportszervezetet, ezért az MLSZ 150 ezer forintra büntette a klubot.
A kiállított paksi Vági Andrást egy mérkőzésre tiltották el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 23. 16:46, vasárnap | Sport
Kronome Ákos: Nehéz és trükkös körülmények a Zemplén Ralin
Villáminterjú Ákossal a túlélő túrának is beillő rali után:
2025. November 23. 09:36, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Történelmi nyíregyházi siker a Ferencváros ellen
A Nyíregyháza 3-1-re nyert a Groupama Arénában a bajnok Ferencváros ellen a labdarúgó Fizz Liga 14. fordulójának szombat esti mérkőzésén, s története során először győzte le a fővárosban a zöld-fehéreket.
2025. November 23. 09:30, vasárnap | Sport
Las Vegas-i Nagydíj - Verstappen nyert, Norris a vb-cím küszöbén
2025. November 20. 07:33, csütörtök | Sport
FIFA-világranglista - Négy helyet rontott a magyar válogatott
A magyar válogatott négy helyet rontva a 41. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, szerdán nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet továbbra is az Európa-bajnok spanyolok vezetnek.
