Hírek
2017. Október 30. 16:02, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Hangtompítós fegyvereket találtak egy kazincbarcikai garázsban

Álmennyezet alá rejtett lőfegyvereket találtak a rendőrök egy kazincbarcikai garázsban - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.
Dobi Tamás elmondta, egy nyomozás során jutott a rendőrség birtokába az az információ, amelynek nyomán még múlt csütörtökön házkutatást tartottak a negyvenéves helyi férfinél.
A gyanúsított a korábban megszerzett fegyvereket a garázsa álmennyezetében rejtette el. A rendőrök egy engedély nélkül tartott, távcsővel és hangtompítóval, kihajlítható válltámasszal ellátott puskát, valamint egy szintén távcsővel és hangtompítóval felszerelt maroklőfegyvert foglaltak le.
A kazincbarcikai rendőrkapitányságra előállított férfi a kihallgatásán beismerő vallomást tett, ellene lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett gyanúja miatt indított büntetőeljárást a rendőrség - közölte Dobi Tamás.
fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Belföld
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.