Hírek
2018. Szeptember 26. 07:19, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt egy gyalogost egy teherkocsi az M1-esen

Halálra gázolt egy gyalogost egy teherkocsi az M1-es autópályán kedd este - közölte a rendőrség a honlapján.
A tájékoztatás szerint a baleset az M1-es autópálya 124-es kilométerszelvényénél, Győr térségében, a Budapest felé vezető oldalon történt. Az elgázolt gyalogos olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
Az érintett útszakaszon a rendőrség a helyszínelés idejére a leállósávot lezárta, a forgalom a belső és külső forgalmi sávon haladt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 28. 07:53, hétfő | Belföld
Magyar helikopter indult Bulgáriába az erdőtüzek elleni küzdelem támogatására
A Magyar Honvédség (MH) egyik H225M helikoptere indult Bulgáriába, hogy segítsen az ottani erdőtüzek megfékezésében.
2025. Július 28. 07:52, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nagy nyertese a Kínával való gazdasági együttműködésnek
Magyarország nagy nyertese a Kínával való gazdasági kapcsolatoknak, hazánk kiváló példa arra, hogy menyit is lehet profitálni a keleti és a nyugati vállalatok közötti kulturált, civilizált együttműködésből
2025. Július 27. 09:09, vasárnap | Belföld
MÁV: felsővezeték-szakadás miatt hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Letörött a Budapestről Bécsbe tartó Semmelweis EC mozdonyának áramszedője, a vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra.