Hírek
2022. Április 22. 07:53, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Gyilkosság történt Budafokon
A budapesti rendőrök a bejelentéstől számított egy órán belül elfogtak egy 23 éves férfit.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába péneken 0 óra 40 perckor érkezett bejelentés, hogy a Budapest, Barostelep vasúti megállónál egy vérző fejű férfit találtak – közölte a rendőrség.
Amikor a rendőrök a helyszínre érkeztek, a férfi nem mutatott életjeleket, ezért azonnal megkezdték újraélesztését, de sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni az életét.
Az elsődleges adatok szerint a férfi halálát idegenkezűség okozta, ezért a Budapesti Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett gyanúja miatt indított nyomozást.
A budafoki járőrök a bűncselekmény helyszínétől 650 méterre, a bejelentéstől számított egy órán belül elfogták a cselekmény feltételezett elkövetőjét, a 23 éves M. Mátyást, akinek elszámoltatása folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld
Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni
Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
