Városlista
2025. május 22, csütörtök - Júlia, Rita

Hírek

2016. Október 07. 07:34, péntek | Kék hírek
Forrás: mti - fotó: police.hu

Gyerekek és édesanyjuk halt meg egy balesetben Nógrád megyében

Gyerekek és édesanyjuk halt meg egy balesetben Nógrád megyében

Eddig tisztázatlan körülmények között ütközött össze egy menetrend szerinti autóbusz és egy személygépkocsi Nógrád megyében Érsekvadkert külterületén csütörtökön; az autóban utazó két gyermek és édesanyjuk meghalt

- közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel. Nágel Tamás elmondta: Patak irányából Érsekvadkert felé tartott az autóbusz, amikor összeütközött a szemközti irányból érkező autóval a 2204-es számú út 3-as kilométerénél.

Az ütközés okai és körülményei még nem ismertek.

A baleset következtében a személyautóban utazó két gyermek és egy felnőtt olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. A buszon két ember sérült meg.

Angyal Eszter, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a buszon ketten utaztak, mindketten megsérültek, őket a helyszínen látták el a mentőszolgálat munkatársai.



Elmondta: a műszaki mentést az érsekvadkerti önkéntes tűzoltók, valamint a balassagyarmati és rétsági hivatásos tűzoltók végzik, a három holttestet a helyszínelést követően emelik majd ki a roncsból.

A mentés során az autóbuszt is ki kellett húzni az árokból, ahová az ütközés következtében borult - tette hozzá a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.

2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek

A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség

Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.

2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek

A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.