Városlista
2025. augusztus 21, csütörtök - Sámuel

Hírek

2023. Február 28. 07:54, kedd | Belföld
Forrás: mti

Orbán Viktor: a hatóságoknak az összes gyermekpornográf esetet fel kell deríteniük

Orbán Viktor: a hatóságoknak az összes gyermekpornográf esetet fel kell deríteniük

A kormány világos utasításokat adott a magyar hatóságoknak az összes gyermekpornográf eset felderítésére - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn, az Országgyűlés előtt elmondott napirend előtti felszólalásában.

A kormányfő felhívta a figyelmet arra, hogy erőteljesen nő a gyermekpornográf esetek száma, ami azt mutatja, hogy a genderpropagandát nem szabad félvállról venni - tette hozzá.

Kijelentette: "elvárjuk, én magam is elvárom a tankerületi vezetőktől és az iskolaigazgatóktól, hogy minden ilyen esetnek azonnal legyen következménye".

Emlékeztetett: tavaly 3,7 millió magyar ember mondott nemet a genderpropagandára. "Ha az egész világ meg is bolondul, ha Brüsszel mentegeti is a menthetetlent, Magyarország akkor is maradjon normális, olyan sziget Európában, ahol a családok biztonságban küldhetik el gyermekeiket az iskolába".

A miniszterelnök az Országgyűlés valamennyi frakcióját együttműködésre kérte a gyermekek védelmében.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld

Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték

2025. Augusztus 21. 08:03, csütörtök | Belföld

Fehér Ház: sok helyszín szerepel a lehetőségek között a Putyin-Zelenszkij találkozó megtartására

Budapest is felmerült a lehetséges helyszínek között.

2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld

Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt

Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.

2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.