Városlista
2025. október 10, péntek - Gedeon

Hírek

2011. Július 01. 14:49, péntek | Bulvár
Forrás: Story Online

Gigi ma mindent megmutat

Gigi ma mindent megmutat

Ma jelenik meg a Playboy azon száma, amelyben VV Gigi meztelenül pózol. Kíváncsian várjuk, hogy végül belekerült-e az a fotó a lapba, amely miatt jó ideig ment a harc az ex-villalakó és a szerkesztők között.

 

Gigi a StoryOnline-nak elmondta, azt szerette volna, ha olyan fotók készülnek róla, amelyeken konkrétan, nem látszik semmi. Végül sikerült megállapodnia a szerkesztőkkel, csupán egy felvétel volt, amelyiken ment köztük a harc. A villalakó ezen szemben áll és nincs rajta semmi.

Gigi állítja, hogy ez a kép is nagyon szép, csupán azért találja aggályosnak, mert mindene látszik rajta. A lány azt mondja, türelmet kér a magazintól, amíg eldönti, hogy hozzájárul-e a fotó közléséhez. Gigitől azt is megkérdeztük, milyen összegű honoráriumot kapott a fotózásért? A lány a szerződésére hivatkozva konkrét összeget nem mondott, de azt kijelentette, szerinte jó üzletet sikerült kötnie, és több pénzt alkudott ki, mint amit eredetileg felajánlottak neki.

Címkék: gigi

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 08. 07:41, szerda | Bulvár

Szerencsejáték Zrt.: mesterséges intelligencia használatával készült hamis videó terjed a világhálón

A Szerencsejáték Zrt. nevével visszaélő, mesterséges intelligencia használatával készült, megtévesztő tartalmú videó biztatja játékra a nézőket a közösségi oldalakon

2025. Október 07. 07:38, kedd | Bulvár

A Quimby 35 évét ünnepli jövő márciusban az MVM Dome-ban

Megalakulása 35. születésnapját nagyszabású koncerttel ünnepli jövőre a Quimby. Az egyik legnépszerűbb hazai rockzenekar 2026. március 28-án az MVM Dome-ban lép fel.

2025. Október 07. 07:37, kedd | Bulvár

Eric Clapton húsz év után Budapestre jön

Húsz év után második budapesti koncertjére készül Eric Clapton. A legendás brit gitáros-énekes 2026. május 2-án az MVM Dome-ban fog fellépni.

2025. Október 04. 09:14, szombat | Bulvár

Újabb afrikai elefánt érkezett a Nyíregyházi Állatparkba

Újabb afrikai elefánt (Loxodonta africana) érkezett a Nyíregyházi Állatparkba, a sóstógyógyfürdői látványosság európai szinten is ritka tenyészcsapata egy vemhes, borját váró nősténnyel bővült.