Hírek
2013. Július 27. 08:08, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Folytatta útját a Budapesten leszállt Ryanair járat

Folytatta útját a Ryanair Milánóból Varsóba tartó járata péntek délután, miután a nap folyamán megszakította útját a budapesti Liszt Ferenc-reptéren.
A repülőteret üzemeltető Budapest Airport kommunikációs igazgatója, Hardy Mihály pénteken kora délután arról értesítette az MTI-t, hogy füstriasztás miatt megszakította útját a Ryanair Milánóból Varsóba tartó járata, és leszállt a Liszt Ferenc-repülőtéren.
A Ryanair tájékoztatása szerint a társaság Milánóból Varsóba tartó járata elővigyázatossági okokból szakította meg útját Budapesten, mert egy utas füstszagot érzett a fedélzet hátsó részében."A repülőgép normális körülmények között landolt, és az utasok rendezett körülmények között hagyták el a fedélzetet. A gépet a Ryanair egyik mérnöke átvizsgálta és - miután nem talált sem füstre, sem füstszagra utaló nyomokat - engedélyt adott a gép felszállására" - közölte a Ryanair kommunikációs igazgatója, Robin Kiely pénteken.A Ryanair sajnálatát fejezte ki az utasoknak a késedelem miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld
Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről
Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.
2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld
OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása
A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről
2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat
A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.
2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld
Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt
A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák