Hírek
2020. Május 20. 16:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Fesztiválon áruló holland díler ellen emelt vádat a somogyi ügyészség

Balatoni zenei fesztiválon árult kábítószert egy holland állampolgár tavaly az ügyészség szerint, ezért vádat emeltek ellene - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség szerdán az MTI-t.
Azt írták: a 31 éves férfi 2019 augusztusában vett részt egy rendezvényen, ahol nemcsak szórakozott, hanem drogot is árult és fogyasztott. Amikor a rendőrség a fesztivál vége előtt néhány nappal elfogta, ömlesztett és kiporciózott kábítószereket, köztük kannabiszt, amfetamint, ketamint, LSD-t, MDMA-t, az értékesítéshez szükséges eszközöket és az eladásból származó másfél millió forint készpénzt talált nála.
Az ügyészség jelentős mennyiségre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette miatt letöltendő fegyházbüntetés kiszabását és a letartóztatásban lévő férfi kiutasítását indítványozta a bíróságnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld
Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?
- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Belföld
Mol: konstruktív megbeszélés folyt a kőolajszállító Janaf vezetőivel
2025. Október 09. 07:37, csütörtök | Belföld
Máltai szeretetszolgálat: 27 bérlakás létesül felzárkózó településeken Baranyában
Baranyában 27 bérlakás létesül a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Felzárkózó települések (Fete) programjának részeként - közölte a szervezet szerdán az MTI-vel.