Hírek
2018. Május 25. 19:19, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Elrántotta a kormányt az utas, baleset lett a vége

Árokba hajtott autójával egy sofőr Pécsen, mert utasa menet közben elrántotta a kormányt. Vádat emelnek az ügyben.
A közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Pécsi Rendőrkapitányság egy 43 éves helyi férfi ellen, aki április 21-én délután közúti közlekedési balesetet okozott Pécsen a Nyugati Ipari úton. A megalapozott gyanú szerint a jobb első ülésen utazó férfi megzavarta a jármű vezetőjét azzal, hogy menet közben mindkét kezével a kormányra fogott, majd jobbra kormányozta az autót. A sofőr ezt nem tudta megakadályozni, és az árokba hajtott. A kocsi utasa a baleset során könnyű sérüléseket szenvedett, gyanúsítotti kihallgatásán elismerte a bűncselekmény elkövetését.
A gyanúsított ügyében folytatott nyomozást a rendőrség a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 06:36, péntek | Belföld
Agrometeorológia: folytatódik a csapadékszegény időjárás
Folytatódik a csapadékszegény időjárás, az ország túlnyomó részén tovább szárad majd a talaj és az aszály fokozódására lehet számítani - írta a HungaroMet zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2025. Június 13. 06:35, péntek | Belföld
MÁV-vezérigazgató: a Siemens által szállított valamennyi sorompó teljes körű átvizsgálása indult
A Siemens által szállított valamennyi magyarországi sorompón karbantartási és üzemeltetési auditot végez a cég, amely a jövő hét közepéig tart
2025. Június 12. 07:32, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Brüsszel foghatja a fejét, miközben az amerikaiak és a kínaiak megállapodtak egymással
Magyarország számára jó hír az amerikai-kínai kereskedelmi megállapodás véglegesítése, Brüsszel viszont foghatja a fejét - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán a Facebookon.
2025. Június 12. 07:31, csütörtök | Belföld
Polt Pétert választották az Alkotmánybíróság elnökévé
Polt Pétert választotta az Alkotmánybíróság (Ab) elnökévé szerdán az Országgyűlés, új legfőbb ügyésznek pedig Nagy Gábor Bálintot választották meg.