Hírek
2013. Június 07. 09:57, péntek |
Helyi
Forrás: mti
Élőduna Juniális: halasztják az árvíz miatt

Az országot érintő rendkívüli árvízhelyzetre tekintettel a csepeli önkormányzat a június 8-ra tervezett Élőduna Juniális elhalasztásáról döntött.
Németh Szilárd polgármester arra kéri a kerület lakosságát, hogy segítsen a veszélyeztetett területeken élőknek, vállaljon részt az árvízvédelmi munkákban, hiszen a veszélyeztetett területeken élők biztonsága az elsődleges cél.
Az Élőduna Juniális június 23-án, 10-21 óra között, változatlan programmal kerül megrendezésre a csepeli Királyerdei Művelődési Házban és a Mély utcai parkolóban felállított nagysátorban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:45, kedd | Életmód
MME: a vízimadarak etetése veszélybe sodorja az állatokat
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) hétfőn közzétett lakossági felhívásában arra kér mindenkit, hogy semmivel se etessék a vízimadarakat.
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:42, kedd | Bulvár
Megválik különvonatától a brit királyi család
Több mint másfél évszázad után, költségtakarékossági okokból megválik különvonatától a brit királyi család.