Hírek
2022. November 10. 11:45, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Elindult a Magyarország 365 fotópályázat közönségszavazása
Elindult a Magyarország 365 fotópályázat közönségszavazása, a zsűri által kiválasztott 165 pályaműre a https://fotopalyazat.magyarorszag.hu oldalon november 24-ig lehet voksolni.
Mint írták, a pályázat iránti érdeklődés idén is rekordot döntött, csaknem 38 ezer fotó érkezett be.
"A szakmai zsűri már kiválasztotta a legjobb képeket, egy 165 pályaműből álló válogatás pedig közönségszavazáson is részt vesz. A https://fotopalyazat.magyarorszag.hu honlapon mától november 24-ig bárki szavazhat a neki legjobban tetsző fotókra" - olvasható a közleményben.
A tájékoztatás szerint három kategóriában - természet és táj, épített és tárgyi örökség, valamint életképek témában - lehet voksolni. A közönségszavazás győztesei kategóriánként egymillió forint elismerésben részesülnek.
A Magyarország 365 fotópályázatra professzionális és amatőr fotográfusok felvételeit várták. A pályázat indításakor Kaiser Ottó fotográfus, a zsűri elnöke elmondta: a négy évvel ezelőtt indított kezdeményezés céljai változatlanok. A pályázat amatőr és professzionális alkotók kameráján keresztül szeretné megmutatni, miért is lehetünk büszkék Magyarországra: tájainkra, természeti kincseinkre, építészetünkre, hagyományainkra, közösségeinkre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben
Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
