Hírek
2011. Október 17. 07:25, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Egy utas miatt landolt Budapesten
Rosszul lett egy utas az EasyJet légitársaság Törökországból az angliai Bristolba tartó járatán, emiatt a gép megszakította útját és Budapesten landolt vasárnap délután.
Erősítette meg az MTI értesülését Hardy Mihály, a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőteret üzemeltető Budapest Airport Zrt. vállalati és közkapcsolati igazgatója.
A repülőgép a törökországi Bodrum városából indult Bristolba. Az útközben rosszul lett utast Budapesten mentővel kórházba szállították; a repülőgép folytatta útját célállomása felé. (da)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben
Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
