Városlista
2026. május 27, szerda - Hella

Hírek

2019. Április 04. 11:31, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Csempészárút árult mosókonyhájából egy férfi Nyíregyházán

Csempészárút árult mosókonyhájából egy férfi Nyíregyházán

Csempészett cigarettát és szeszesitalokat találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei egy nyíregyházi ingatlanon.

Az ellenőrzés során a trafiknak berendezett mosóhelyiségben mintegy 2500 doboz különféle márkájú adózatlan cigarettát, valamint körülbelül harminc liter ukrán származású, igazolatlan eredetű különféle szeszesitalokat foglaltak le, több millió forint értékben – közölte a hatóság Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei adó- és vámigazgatóságának sajtóreferense csütörtökön az MTI-vel.

Dávid Zoltán elmondta A NAV munkatársai a dohányárut és a szeszesitalokat lefoglalták, és feljelentést tettek költségvetési csalás bűntett elkövetésének gyanúja miatt – tette hozzá a sajtóreferens.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld

Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat

A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.

2026. Május 27. 11:00, szerda | Belföld

Tarr Zoltán: költségvetési biztost kap az MTVA és az NMHH

2026. Május 27. 09:00, szerda | Belföld

Meteorológia: szerdán hevesebb zivatarok lehetnek a nyugati és a keleti határszélen

Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki szerdán a Dunántúl nyugati, délnyugati részein és az északkeleti határ közelében - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéséből.