Hírek
2016. Január 23. 15:30, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Brutális baleset Budakalászon – kettészakadt egy autó
Kettészakadt egy autó Budakalászon, miután oszlopnak ütközött és a HÉV-sínekre esett.
Szombaton hajnalban Budakalászon egy személyautó villanyoszlopnak csapódott, kettészakadt, darabjai a HÉV-sínekre hullottak, ezért nem közlekedett a HÉV. A Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője szerint a balesetben hárman sérültek meg.
Csámpai Attila az MTI-nek korábban elmondta, hogy a baleset Budakalászon a Szent László utcában a HÉV-megálló közelében történt. Az autó három utasa kirepült a gépkocsiból, a mentők tájékoztatása szerint ketten súlyosan, egyikük könnyebben sérült.

Mentésükben a pomázi tűzoltók is segédkeztek - tette hozzá.
A baleset helyszínelésének idejére a közúti forgalmat Pomáz, illetve Budapest irányába terelték az érintett útszakaszról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok
A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.
2026. Július 09. 09:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: az idei új költségvetési hiánycélt augusztus végére határozzák meg
2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét
Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.
