Hírek
2011. Október 10. 14:13, hétfő |
Külföld
Forrás: HírTV
Botrány övezi a Nobel-díjat
Botrány az irodalmi Nobel-díj körül. A svéd hatóságok vizsgálják, hogy kiszivárogtatták-e az idei irodalmi elismerés nyertesének a nevét az eredményhirdetés előtt.
A helyi média arra gyanakszik, hogy valaki pénzért elárulta a győztes nevét, akire több fogadóirodában is komoly összegeket tettek. Erre utal az is, hogy a díj kihirdetése előtt hirtelen megváltoztak a jelöltek közötti fogadási arányok. A díjat odaítélő akadémia egyik tagja azt mondta, nem hiszi, hogy kiszivárogtatás történt, mert nagyon kevesen tudták a győztes nevét az eredményhirdetés előtt. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 16:00, péntek | Külföld
A német kancellár társult uniós tagságot javasol Ukrajnának a teljes csatlakozásig
2026. Május 21. 16:00, csütörtök | Külföld
Szerb elnök: nem mennek jól a tárgyalások a Mollal
Nem haladnak jól a tárgyalások a Mol magyar olajipari vállalat és a szerb kormány között a Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) részvényeinek megvásárlásáról - közölte a szerb köztársasági elnök szerdai sajtótájékoztatóján.
2026. Május 19. 12:00, kedd | Külföld
Havasi Bertalan feljelentést tett Magyar Péter ellen hivatali visszaélés miatt
Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Kabinetiroda korábbi helyettes államtitkára hétfőn az I. kerületi rendőrkapitányságon feljelentést tett Magyar Péter miniszterelnök ellen hivatali visszaélés miatt.
