Hírek
2013. Július 27. 17:32, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt torlódik a forgalom az M7-esen Érdnél
Felborult egy autó az M7-es autópálya Balaton felé vezető oldalán Érdnél szombat délután, egy ember megsérült, csak a belső sávon lehet haladni.
Vattayné Székely Noémi közlése szerint egyelőre nem tudni, hogy mitől sodródott ki az útról, majd borult fel az autó, amely a tetején állt meg. A járműben ketten utaztak, egyikük megsérült, állapotáról egyelőre nincs információ - tette hozzá az ügyeletes.A helyszínelés a külső sávban folyik, így csak egy sáv használható.Az MTI úgy tudja, hogy a környéken nagy a dugó.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld
Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni
Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
