Hírek
2023. Május 22. 16:59, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Autós üldözés után fogtak el egy 15 éves fiút és felnőtt társát Zalaegerszegen
Autós üldözés után sikerült elfognia a rendőröknek azt a gépkocsival menekülő 15 éves fiút, aki fának ütközve állt meg, de felnőtt társával el akart futni a helyszínről.
A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője, Sznopek Veronika az MTI-nek elmondta: péntek este Zalaegerszeg közelében, a 74-es főúton akartak ellenőrizni a rendőrök egy személyautót, amelynek sofőrje azonban nem állt meg a jelzésre, hanem a lámpáit lekapcsolva nagy sebességgel továbbhajtott.
Az egyenruhások azonnal a gépkocsi után mentek, amely az Ady Endre utcában egy fának csapódott. A baleset során nem sérült meg senki, a helyszínről az autó vezetője és utasa is el akart szaladni.
A rendőrök mindkét embert pillanatok alatt elfogták és előállították a közeli rendőrkapitányságra. Mint kiderült, a személyautót egy 15 éves fiú vezette, akit eltűnés miatt körözött a Győri Rendőrkapitányság, az autóban pedig mellette ült 44 éves férfi rokona, akit az eset után őrizetbe vettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
