Hírek
2020. Március 17. 17:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Automatikusan jóváírja a Wizz Air a törölt járatok viteldíjának 120 százalékát

Automatikusan jóváírja a Wizz Air a törölt járatok viteldíjának 120 százalékát az ügyfél Wizz-számláján; az utasok bankszámlájukra, bankkártyájukra is visszakérhetik a jegy árának 100 százalékát,
ez azonban hosszabb időt vehet igénybe.
Az automatikus visszatérítési folyamat bevezetésével párhuzamosan a légitársaság legkésőbb 2020. április 14-éig átmenetileg felfüggeszti online igénybejelentő rendszerét, hogy kezelni tudja az bejelentések közel százszorosára emelkedő volumenét.
A Wizz azon is dolgozik, hogy az utazási irodán keresztül vásárolt jegy árának visszatérítése is automatikus legyen. Addig az utasoknak az értékesítő irodával kell felvenniük a kapcsolatot - írta a cég keddi közleményében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld
Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?
- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Belföld
Mol: konstruktív megbeszélés folyt a kőolajszállító Janaf vezetőivel
2025. Október 09. 07:37, csütörtök | Belföld
Máltai szeretetszolgálat: 27 bérlakás létesül felzárkózó településeken Baranyában
Baranyában 27 bérlakás létesül a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Felzárkózó települések (Fete) programjának részeként - közölte a szervezet szerdán az MTI-vel.