Hírek
2022. Április 14. 16:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/police.hu
Anya és fia által irányított drogbandát kaptak el
A rendőrök elfogták egy kábítószer-kereskedő csoport öt tagját, akik hónapok óta kereskedtek a tiltott szerekkel Szegeden - közölte a rendőrség honlapján csütörtökön.
A nyomozók tavaly december elején jutottak információkhoz arról, hogy egy középkorú férfi és édesanyja - a szintetikus opioidok közé tartozó - metadont és marihuánát értékesítettek állandó fogyasztói körüknek.
A kábítószer terjesztésben három társuk is segített, akik több helyszínen termesztették is az indiai kendert.
A több hónapos felderítői munka eredményeként a feltételezett elkövetőket kedden délelőtt fogták el Balástyán, Deszken, Algyőn és Szegeden. A helyszíneken a rendőrök mintegy másfél kilogramm kábítószergyanús anyagot és több mobiltelefont foglaltak le.
A gyanúsítottakat ellen kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indult eljárás. A 41 éves szervezőt őrizetbe vették, majd kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 04. 14:00, szombat | Belföld
13,3 százalékkal több új autót helyeztek forgalomba az idei első fél évben
2026. Július 04. 12:00, szombat | Belföld
KNYF: vesztegetés miatt vettek őrizetbe egy kormányhivatali osztályvezetőt
Meggyanúsított és őrizetbe vett egy kormányhivatali osztályvezetőt minősített vesztegetés miatt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség pénteken - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) közleményben az MTI-vel.
2026. Július 04. 10:00, szombat | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról
Társadalmi egyeztetés indult pénteken az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és a hozzá kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 04. 08:56, szombat | Belföld
Kapitány István: a paksi atomerőmű elkezdte visszaemelni a teljesítményét
A Duna vízhőmérséklete lecsökkent annyira, hogy a Paksi atomerőmű pénteken elkezdhette visszaemelni a teljesítményét - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán.
