Hírek
2021. Július 09. 08:50, péntek |
Belföld
Forrás: MTI/Fotók: MTI/Mihádák Zoltán
A Dunába hajtott egy autós Budapesten

A Dunába hajtott egy autós péntek hajnalban Budapesten, a soroksári komp Csepel-szigeti rámpájáról - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Kisdi Máté közölte, hogy senki sem sérült meg, az autót vezető férfi partra úszott.
A bejelentés után a katasztrófavédelem búvárszolgálata a parttól mintegy húsz méterre megtalálta az autót, majd a tűzoltók csörlővel kihúzták a járművet - mondta a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld
Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?
- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Belföld
Mol: konstruktív megbeszélés folyt a kőolajszállító Janaf vezetőivel
2025. Október 09. 07:37, csütörtök | Belföld
Máltai szeretetszolgálat: 27 bérlakás létesül felzárkózó településeken Baranyában
Baranyában 27 bérlakás létesül a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Felzárkózó települések (Fete) programjának részeként - közölte a szervezet szerdán az MTI-vel.