Hírek
2019. Május 19. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
A Dunába esett egy férfi a Szabadság hídról

A Dunába esett egy férfi szombat reggel a Szabadság hídról; a budapesti vízirendőrök a Fővám térnél segítették partra - közölte a rendőrség a honlapján.
A közlemény szerint maga a vízbe esett férfi kért segítséget, és elmondta, hogy miközben a folyót nézte, megszédült és lezuhant a hídról. Mivel nem tudott egyedül partra jutni, ezért kérte a rendőrök segítségét.
A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőrei perceken belül a helyszínre értek, és a férfit kimentették a folyóból, majd a Fővám térnél partra tették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld
NAV: július 5-től változik néhány adószabály
Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.
2025. Július 07. 11:00, hétfő | Belföld
Meteorológia: hétfőn hevesebb zivatarok lehetnek szinte az egész országban
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki hétfőn szinte az egész országban - derül ki a HungaroMet Zrt. vasárnapi veszélyjelzéséből.
2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld
NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet
Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.
2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld
Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen
A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.