Városlista
2026. február 11, szerda - Bertold

Hírek

2018. November 22. 17:10, csütörtök | Belföld
Forrás: police.hu

13 éves lányt szólított le és szeméremsértően viselkedett

13 éves lányt szólított le és szeméremsértően viselkedett

Rövid időn belül elfogták a mosonmagyaróvári rendőrök azt a férfit, aki a gyanú szerint szeméremsértően viselkedett miközben leszólított egy 13 éves lányt.

Bejelentés érkezett a rendőrségre november 20-án 8 órakor arról, hogy egy gyermekkorú iskolást megszólított egy kocsiban ülő hiányos ruházatú férfi. A kiérkező rendőröknek a diáklány elmondta, hogy az autó vezetőülése mellett ülő ismeretlen férfi kinyitotta a kocsi ajtaját és szeméremsértő cselekménye közben odahívta magához őt. A 13 éves tanuló megijedt és elfutott.

Az iskolában a diák jelezte tanárának az esetet, aki bejelentést tett a rendőrségre. A rendőrök széleskörű adatgyűjtést és tanúkutatást végeztek, amely során 24 órán belül beazonosították, majd elfogták és a rendőrkapitányságra előállították a 35 éves helyi lakost. A nyomozók a férfit szeméremsértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik

Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson

2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld

Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba

Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.